Zawisza - usługi budowlane

Oferujemy jako producent ślusarkę aluminiową. Gama produktów obejmuje ślusarkę aluminiową okienno – drzwiową, fasady, ścianki działowe ...

o firmie

Przedsiębiorstwo Remontowo – Budowlane "ZAWISZA" prowadzi działalność w branży budowlanej od 1994 roku. Oferuje bardzo szeroki wachlarz usług począwszy od budowy od podstaw do wykończenia „pod klucz” i może poszczycić się znacznym dorobkiem, o którym świadczą referencje dotychczasowych klientów.

Realizujemy obiekty przemysłowe i użyteczności publicznej w kompleksowym wykonawstwie z zastosowaniem nowoczesnych rozwiązań technologicznych i materiałowych. Podejmujemy prace na obiektach zabytkowych objętych kontrolą konserwatora.

Oprócz działalności remontowo-budowlanej zajmujemy się produkcją ślusarki aluminiowej – okien, drzwi, fasad, ogrodów zimowych i konstrukcji ppoż. Wszystkie produkty oferowane przez nas są objęte gwarancją i posiadają niezbędne świadectwa. Zapewniamy kompleksową obsługę realizacji oraz fachowe doradztwo techniczne w zakresie ich eksploatacji. Współpracujemy z renomowanymi firmami: Aluprof, Yawal, Ponzio.

Najwyższa jakość, estetyka, zadowolenie klientów to nasza satysfakcja i cel działalności przedsiębiorstwa. Dlatego zgromadziliśmy solidnych i rzetelnych ludzi posiadających fachową wiedzę i doświadczenie zdobyte na rynku polskim i zagranicznym. Profesjonalny sprzęt, nowoczesne technologie i wysokiej jakości materiały gwarantują nam znani i sprawdzeni kontrahenci.

Nadzór nad sprawnością i całokształtem wykonywanych zadań prowadzi bezpośrednio właściciel Firmy Jerzy Zawisza przy współpracy z kierownikami poszczególnych działów.

Serdecznie zapraszamy do współpracy, wówczas będziemy mieli możliwość zaprezentowania naszych wyrobów i usług. Oczekujemy na oferty.

szybki kontakt

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "Zawisza" sp.z o.o.

ul. Wielkopolska 7, 26-600 Radom

tel./fax:
048 369 01 96
lub 048 331 21 04

e-mail: prb@zawisza.net.pl

rzetelna firma

Przedsiębiorstwo Remontowo-Budowlane "Zawisza" sp.z o.o.
Sąd Rejonowy dla M.ST.Warszawy, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego Numer KRS:0000416024
Wysokość Kapitału zakladowego 2.250.000,00 NIP 948-259-72-82

copyright © 2009 www.zawisza.net.pl / projekt i wykonanie: www.siteprojekt.com.pl & www.s-projekt.com.pl